Menu

Projekty rodinných domů

Naším záměrem bylo navrhnout pro Vás útulné a moderní bydlení v harmonii s okolní přírodou. Navrhli jsme proto dva typy jednopodlažních bungalovů s prostornou a otevřenou dispozicí, dostatečným soukromím a výhledem do krásné krajiny kolem vodní nádrže Rozkoš.

Rodinné domky jsou navržené jako jednopodlažní v minimalistické duchu buď jako moderní domy (typ Moderna), které zapadají svou jednoduchou hmotou do svého okolí, nebo klasické domy se sedlovou střechou (typ Klasik), které se svým tvarem inspirují u původní zástavby v Babiččině údolí. Na venek čisté a nenápadné domy, které spojuje přírodní dřevěný obklad na fasádě uvnitř poskytují dostatečný prostor pro každou rodinu. Můžete si vybrat který typ a velikost domu je pro Vaši rodinu ideální a ve kterém domě budete prožívat všechny radosti i starosti.

Připravíme pro Vás kompletní projekt pro stavební povolení, které Vám buď pomůžeme vyřídit, nebo to necháte celé na nás.

Uvědomujeme si, že každá rodina funguje trochu jinak, můžeme Vám proto projekt upravit dle Vašich představ, tak aby Vám vyhovoval. Pokud Vás nezaujme některý z našich rodinných domů, oslovte naše architekty ze společnosti BIMsite.cz, společně určitě najdete cestu k Vašemu domovu.

Vyberte si svůj budoucí domov.

JEDNOPODLAŽNÍ VÝSTAVBA

Rodinné domy jsou navrženy jako jednopodlažní, bez nutnosti překonávat výškové úrovně.

EKONOMICKÉ BYDLENÍ

Moderní trend nulového domu s nízkou energetickou spotřebou. Splňuje požadavky platné od roku 2020 pro výstavbu staveb pro rodinné bydlení.

MODERNÍ TECHNOLOGIE

Tepelné čerpadlo, rekuperační větrání, retenční nádrž na dešťovou vodu, EURO okna s izolačním trojsklem

ModernaRD M 2+1

RD M 3+1

RD M 4+1

RD M 5+1
Název Kategorie Zastavěná  |  užitná plocha Cena stavby „na klíč“ bez DPH Katalogový list
RD M 2+1 2+1 84,5 m²  |  63,5 m² připravujeme
RD M 3+1 3+1 101 m²  |  77 m² připravujeme
RD M 4+1 4+1 126,5 m²  |  97,5 m² připravujeme
RD M 5+1 5+1 159,5 m²  |  123,5 m² připravujeme


Animace